Komentované prohlídky s Mendelem 22. 7. 2022 - kapacita naplněna!

3. 7. 2022

Moc se omlouváme, kapacita prohlídek je již naplněna!
Děkujeme za pochopení.
Jako alternativu si můžete přijít poslechnout v sobotu od 14 do 18h do augustiniánské knihovny soubor Modráčků v doprovodu cemballa.

Přijďte oslavit Mendelovy 200. narozeniny do Augustiniánského kláštera, v místech působiště slavného vědce a opata! Během prohlídky uslyšíte dobovou hudbu v provedení mladých fundatistů, kterým se říkalo pro jejich modrý oděv Modráčci, a můžete se těšit na setkání se samotným Gregorem Mendelem, který již potvrdil svou účast a těší se na oslavu!

Prohlídky se konají v rámci projektu Historický exkurz do Mendelovy doby na festivalu Mendel 2022, číslo projektu: KPF-02-251.

Počet míst omezen, rezervujte si prohlídku na adrese: asistent@mendelmuseum.muni.cz.

Termíny prohlídek: 15:00, 16:00, 17:00 a 18:00.

Foto: Martin Indruch