Zážitkové prohlídky - Jmenování Kateřiny z Lipé abatyší kláštera na Starém Brně

14. 6. 2024

Hrané zážitkové prohlídky v Mendelově muzeu!

Klášter na Starém Brně je spojen s mnoha významnými osobnostmi. Vraťte se s námi do časů jeho zakladatelky, královny Elišky Rejčky. Budete mít možnost nahlédnout do běžně nepřístupných prostor, ale také do života středověkého ženského kláštera, který se právě připravuje na jmenování nové abatyše. Čeká vás ukázka kuchyně, řemesel a živá hudba!

Prohlídky proběhnou v rámci doprovodného programu Mendel festivalu 16. a 17. července, každý den v 19, 20, 21 a 22 hodin.

Vstupenky je potřeba rezervovat na čísle 725 311 297 nebo na mailu asistent@mendelmuseum.muni.cz. Kapacita prohlídek je omezená. Plné vstupné 300 Kč, snížené 250 Kč.

Vstupenky je potřeba do 3 dnů od rezervace vyzvednout na recepci Mendelova muzea na Mendlově náměstí 1a, kdykoli v otevírací době (út-ne od 10 do 18 hodin).

Přehled všech článků