Aktualizace ceníku a prohlídkových okruhů

1. 5. 2024

Od 1. května 2024 došlo ke změně ceníku a prohlídkových okruhů. Změny se týkají prohlídek baziliky a expozice Poklady kláštera v Muzeu starobrněnského opatství:

• Muzeum starobrněnského opatství je nově přístupné v otevírací době Mendelova muzea, od úterý do neděle od 10 do 18 hodin (mimo sezónu od 10 do 17 hodin). Muzeum starobrněnského opatství je možné navštívit pouze s průvodcem, délka komentované prohlídky je 45 minut.
  • Nově je možné navštívit baziliku a Muzeum starobrněnského opatství v rámci zvýhodněného okruhu.

Veškeré změny a aktuální ceník je možné najít na stránce "otevírací doba a vstupné".